Автовподобання літа по-українськи

У липні українські автодилери продали понад 20 тисяч нових машин. Це рекордний показник від січня 2009-го

Для продавців автівок цифри позитивні: минулого місяця продажі нових легковиків піднялися на 20%, порівняно з червнем, і на 32%, порівняно з аналогічним періодом торік. Отож, машини яких саме марок розкуповують зараз українці?
За даними AUTO-Consulting, найбільше нових машин продав ВАЗ, після них у рейтингу йдуть автівки “Hyundai”, які утримували лідерство два місяці. АвтоВАЗ продав на 100 машин більше, ніж корейці.
Третє місце у рейтингу продажів має ЗАЗ. Машини цього виробника завжди в Україні посідають третє місце, але, як запевняють деякі фахівці, різниця з другим місцем скорочується. На 45% зросли продажі “Ford”, що дозволило йому зайняти п’яте місце на ринку в липні.
В AUTO-Consulting вважають, що успіх ВАЗу можна пояснити тим, що серед їхніх машин нашим водіям найбільше припали до душі автомобілі сімейства “Lada Samara”.  Але “Hyundai” зіткнувся з обмеженням щодо постачання найпопулярніших автомобілів – “Accent”, які останні три місяці очолюють рейтинг продажів серед іномарок. Проблеми з доставкою цих машин в Україну виникли тому, що петербурзький завод “Hyundai” випускає в базовій комплектації лише два відсотки машин. В Україну їх завозять лише 700-800 шт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.3528 / 4.06MB / SQL:{query_count}