Янукович проти хмарочосів у Львові

Під час засідання Громадської гуманітарної ради Президент України Віктор Янукович пообіцяв захистити Львів від новобудов

Під час засідання Громадської гуманітарної ради Президент України Віктор Янукович пообіцяв захистити Львів від новобудов.

– Хмарочосам не місце в історичних центрах Києва, Львова, Чернівцях та тих міст, де їх спорудження руйнує історичне середовище. Хочу звернути увагу керівників місцевих органів влади на їх персональну відповідальність за збереження об’єктів національної культурної спадщини. Ми нарешті мусимо зупинити незаконне будівництво та реконструкцію, що загрожують руйнацією національних святинь, – сказав він.

Президент додав, що мова не про мораторій чи цілковиту заборону будівництва в буферних зонах. Адже реставрація пам’яток та створення туристично-готельної та музейної інфраструктури є невід’ємною складовою будівельної діяльності. Йдеться про запровадження такого регулювання містобудівної діяльності із залученням державно-приватного партнерства, яке існує, наприклад, у Кракові та Будапешті, Празі та Відні, інших історичних містах Європи та світу. В цих містах жорстко регламентується не лише можливість будівництва, а й габарити будівель у плані та за висотою, а також характер їх архітектури.

– І ці правила мусять бути обов’язковими для всіх, – наголосив глава держави.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3221 / 3.96MB / SQL:{query_count}