Шкільний вступ до мережі

За нинішнього керівника Міністерство освіти, науки, молоді та спорту асоціюється із доволі неоднозначними ініціативами. Проте

За нинішнього керівника Міністерство освіти, науки, молоді та спорту асоціюється із доволі неоднозначними ініціативами. Проте одна із останніх – тепер саме в пору. Нещодавно міністерство у співпраці з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти та компанією “Microsoft Україна” видало навчально-методичний посібник із безпечного користування інтернетом. Книга, що передусім видана для вчителів та батьків, має допомогти підготувати дітей до “свідомого, грамотного, а головне – безпечного використання інформаційних ресурсів, виховати культурних користувачів мережі інтернет”.

У посібнику “Виховання культури користувача інтернету. Безпека у всесвітній мережі” йдеться про роль інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі, а також про зміни в сфері освіти, які є наслідком все більшої інтеграції інноваційних технологій. Наводяться також статистичні дані кількості молодих користувачів мережі, описуються переваги, небезпеки та загрози інтернету для дітей. Довідник також містить поради для розвитку критичного мислення під час опрацювання інформації із веб-сайтів, а також роз’яснює, як аналізувати наповнення сайтів.

До посібника подано й декілька додатків для організації та проведення тренінгів, поради для батьків та правила, дотримання яких підвищить безпеку користування інтернетом. Книга “Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі” розміщена у вільному доступі на сайті Міносвіти, на порталах “Онляндія” та “Освіта.ua”.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.8251 / 4.06MB / SQL:{query_count}