фізкультура без оцінок

Міністр освіти та науки, молоді й спорту Дмитро Табачник заявляє про можливість скасування оцінювання з фізичної культури у школі

Міністр освіти та науки, молоді й спорту Дмитро Табачник заявляє про можливість скасування оцінювання з фізичної культури у школі. “Система оцінювання фізкультури буде відмінена. Це робиться для того, щоб врахувати активність дихання. Чому раніше були трагедії? Тому що хтось намагається із секундоміром порівнювати, за скільки секунд дитина пробіжить 30 метрів, 60 метрів”, – заявив учора міністр. На його думку, це не є завданням шкільного предмета “фізкультура”.

Урядовець повідомив, що у Кабміні розроблено державний стандарт початкової школи, згідно з яким має бути більше годин фізкультури й оцінювання проводитиметься, зокрема, з урахуванням тривалості перебування дитини на повітрі, руху, ходьби.

“Я проти того, щоб фізкультуру розглядати як чисто навчальне навантаження. Це скоріше відпочинок”, – зазначив міністр. За його словами, новий стандарт передбачає, що дітям, які відвідують спортивні школи чи секції у вільний від навчання час, це зараховуватимуть як заняття з фізкультури.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.2874 / 4.05MB / SQL:{query_count}