Обійми зменшують стрес

Обійми допомагають позбутися стресу і навіть больових відчуттів, вважають психологи з Каліфорнійського університету США

Обійми допомагають позбутися стресу і навіть больових відчуттів, вважають психологи з Каліфорнійського університету США. На їхню думку, секрет сімейного щастя в тому, що потрібно щонайменше чотири рази на день обійматись, пише takzdorovo.ru. До участі в дослідженні запросили 25 осіб, які виявили бажання – в основному студентів, у яких були стабільні сімейні стосунки останні півроку. Після серії експериментів з’ясувалося, що жінки стають менш чутливі до болю, якщо у них є можливість дивитися на фото свого коханого або тримати його за руку.

На думку вчених, у подібному стані перебувають власники домашніх тварин, коли пестять своїх улюбленців. Адже, як свідчать дослідження, ті, хто має чотириногих друзів, легше долають наслідки стресу і краще почуваються.

Крім того, учені опитали сімейні пари, які вважають себе щасливими, і з’ясували, що запорука щасливого шлюбу – це обійми протягом дня. Також до цього потрібно додати дві романтичні прогулянки на місяць, один похід в кіно тільки удвох і квіти для дружини не рідше ніж щотри – чотири тижні. Ці дрібниці дозволяють зберегти теплі стосунки в сім’ї, що, на думку вчених, – один з найважливіших засобів профілактики серцево-судинних захворювань.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.9102 / 4.05MB / SQL:{query_count}