Щасливі ходять до церкви, а нещасні – дивляться телевізор

Британські вчені проаналізували дані соціологічних опитувань, які проводили протягом останніх тридцяти років і в яких взяло участь понад 30 тис. людей

Британські вчені проаналізували дані соціологічних опитувань, які проводили протягом останніх тридцяти років і в яких взяло участь понад 30 тис. людей. Учасникам пропонували відповісти на запитання, як вони проводять вільний час, і оцінити при цьому свій настрій і душевний стан.

Опитування засвідчило, що щасливі люди виявилися найбільш соціально активними: вони більше спілкувалися, ходили до церкви і читали.

Нещасні люди майже весь вільний час проводили біля телевізора, інформує “Католицький оглядач”. Після порівняння сімейного стану, прибутків і віку, з’ясувалося, що ті, хто вважав себе нещасливим, дивилися телевізор на 28% більше, ніж їхні щасливі співвітчизники.

Крім того, автори дослідження виявили, що у 51% нещасливих людей є багато вільного часу, який вони не знають, як витратити. А ось у щасливих питання з вільним часом так не стоїть – “зайвий” час знайшовся лише у 19% опитуваних щасливчиків.

Тим часом дослідники стверджують, що 8% смертей можна було б уникнути, якби британці скоротили час, проведений  перед телевізором, від чотирьох годин на день до години. Це допомогло б зберегти 30 життів із 373-х.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7066 / 4.06MB / SQL:{query_count}