Цукерка з цитатою

Молодь спільно з Комісією у справах молоді УГКЦ цієї неділі проводитиме акцію “Світовий день молоді чекає тебе”, повідомляє прес-служба Львівської міської ради

Молодь спільно з Комісією у справах молоді УГКЦ цієї неділі проводитиме акцію “Світовий день молоді чекає тебе”, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Волонтери на пл. Ринок та пр. Свободи біля Оперного театру у Львові роздаватимуть перехожим цукерки, на яких будуть цитати Папи Івана Павла ІІ. Так організатори акції хочуть поінформувати львів’ян та гостей міста про Світовий день молоді, який відбуватиметься 16 – 21 серпня цього року в  Мадриді.

Передбачається, що на зустріч з Папою Римським прибуде близько двох мільйонів прочан із понад 100 країн. Вже наступного тижня волонтери роздаватимуть інформаційні листівки про зустріч молоді на парафіях міста, у планах також організація флеш-мобу.

Світовий День молоді започатковано у Квітну неділю 1984 року, коли Папа Іван Павло II закликав молодь Рима спільно відсвяткувати Рік Покути. Мета СДМ – зробити можливим пізнання Христа для сучасної молодої людини. У 1985 році Святіший Отець оприлюднив послання до молоді всього світу, а також встановив Світові Дні молоді. Вони проходили в Буенос-Айресі, в Сантьяго де Компостела, в Ченстохові, в Денвері, в Манілі, в Парижі, в Римі, в Торонто, в Кельні, в Сіднеї. Українська молодь вперше взяла участь у Світовому Дні молоді 1991 року. Програма СДМ містить молитви, катехизи, фестивалі, концерти, вистави, екскурсії.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9250 / 4.07MB / SQL:{query_count}