Шлюб корисний для здоров’я

Нещодавно на сторінках іноземного видання “Student BMJ” опублікували результати цікавого дослідження, яке стосується одруження та сімейного життя

Нещодавно на сторінках іноземного видання “Student BMJ” опублікували результати цікавого дослідження, яке стосується одруження та сімейного життя. Так, співробітники Кардіффського університету, Девід і Джон Геллехери, провівши відповідні експерименти, з’ясували, що подружнє життя корисне як для психічного, так і для фізичного здоров’я. З плином часу ця користь тільки збільшується, кажуть учені. Крім того, згідно зі статистикою, одружені люди живуть значно довше.
Дослідники встановили, що в одружених чоловіків переважно міцніше фізичне здоров’я. Натомість, у заміжніх жінок – психіка. Це пояснюється тим, що для більшості представниць прекрасної статі дуже важливими є особисті стосунки. Стабільне сімейне життя створює набагато меншу кількість різних причин, які породжують стреси і переживання.
Також під час дослідження з’ясувалося, що розлучення може мати великий руйнівний вплив на здоров’я, а численні зв’язки поза шлюбом навіть можуть призвести до передчасної смерті.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6631 / 4.06MB / SQL:{query_count}