Із начальників – у радники

Цього тижня Надію Оксенчук, начальника управління освіти Львівської міської ради, перевели на посаду радника міського голови з питань освіти

Цього тижня Надію Оксенчук, начальника управління освіти Львівської міської ради, перевели на посаду радника міського голови з питань освіти.

В офіційному повідомленні зазначалось, що підставою для переведення стала заява Надії Оксенчук. Натомість сама вже колишня чиновниця в коментарі “Пошті” зазначила, що це була пропозиція міського голови.

– Стати радником була пропозиція міського голови. Для посадових осіб такі рішення не підлягають обговоренню. Адже призначати чиновників це його прерогатива, –  резюмувала Надія Оксенчук.

Варто зазначити, що Надія Оксенчук працювала начальником управління освіти Львова з 1 серпня 2006 року, тобто вона була в команді Андрія Садового фактично з початку його головування у Львові. Що насправді стало причиною її звільнення, невідомо. Подейкують, що до такого рішення могла долучитись фракція ВО “Свобода” у Львівській міськраді. Адже свободівці відразу після перемоги на виборах заявляли про незадоволення роботою начальника управління освіти. Своєю чергою, Надія Оксенчук запевнила, що прямих претензій їй ніхто з депутатів не висловлював: “Члени ВО “Свобода” ніколи не говорили мені про те, що незадоволені моєю діяльністю. Врешті, вони ніколи докладно не вивчали мою роботу”. Наразі заміни пані Оксенчук у ратуші не знайшли.

Варто зазначити, що вона не перша з чиновників високого рангу, кого перевели на посаду радника міського голови з тих чи інших причин. Найяскравішим прикладом було переведення в позаштатні радники Андрія Сидора,  екс-начальника управління культури і туризму ЛМР, проти якого порушили кримінальну справу за порушення законодавства про бюджетну систему, службове підроблення та зловживання службовим становищем. Не менш показовим був приклад Сергія Бабака, екс-директора житлового господарства та інфраструктури ЛМР, який написав заяву на звільнення після того, як депутати почали вимагати звіт від міського голови про ремонти доріг.

Через львівські шляхи під загрозою криміналу опинився і колишній начальник управління капітального будівництва Богдан Коваль, якого теж після звільнення перевели у радники. Натомість, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Тарас Бурган та заступник міського голови з питань Євро-2012 Олександр Жаріков просто не  знайшли спільної мови з міськими обранцями і, як наслідок, перейшли в радники.

Схожа ситуація була і з Ігорем Іванівим, який кілька місяців керував ЛМКП  “Львівтеплоенерго”, однак через несприйняття депутатами його ідеї об’єднання всіх комунальних підприємств його перевели спочатку на посаду начальника управління контролю і аудиту ЛМР, а пізніше в радники міського голови з економічних питань.

Зараз Андрій Садовий має трьох штатних радників – Олексій Побурко (колишній директор департаменту гуманітарних питань), Надія Оксенчук та Богдан Панкевич – та 41 позаштатного.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4320 / 3.98MB / SQL:{query_count}