Дитячі “Ігри Особливих”

22 лютого о 12.00 в спортивно-розважальному центрі “Apex”, що на вул. Бузковій, 2, пройдуть перші ігри для дітей із особливими потребами

22 лютого о 12.00 в спортивно-розважальному центрі “Apex”, що на вул. Бузковій, 2, пройдуть перші ігри для дітей із особливими потребами – “Ігри Особливих”. Діти будуть змагатись на картингах, роликах та у стрільби в тирі. Учасники, що чекатимуть своєї черги, зможуть пограти в настільні футбол, хокей та міні-гольф.

Усі переможці й учасники змагань отримають пам’ятні подарунки. Серед призів будуть подарунки від відомих спортсменів та артистів міста Львова, які також візьмуть участь в нагородженні.

“Завдяки цьому проекту діти зможуть провести час, змагаючись між собою в таких видах спорту, які належать до категорії дорогих, заняття якими часто не можуть дозволити собі навіть звичайні діти. Таким чином стимулюється інтеграція дітей в суспільство”, – розповів “Пошті” голова Львівської обласної громадської організації “САМІ” Андрій Породко.

У змаганнях братимуть участь вихованці спеціалізованих шкіл-інтернатів №№100, 101, 102, 104, 105, 106, де навчаються діти з вадами мови, слуху, зору та різними розумовими відхиленнями.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4144 / 3.96MB / SQL:{query_count}