Уродини плюшевих ведмедиків

Плюшеві ведмедики, яких так полюбляють дітки, 15 лютого святкують свій день народження

Плюшеві ведмедики, яких так полюбляють дітки, 15 лютого святкують свій день народження. Історія розповідає, що з’явилися вони завдяки президенту США й емігрантові з Росії. Наприкінці 1902 року президент США Теодор Рузвельт на полюванні пошкодував маленького ведмедика. Ця подія стала приводом для жартів.

Одна з карикатур у газеті “Washington Evening Star” потрапила на очі Моррісові Мічтому, емігранту з Росії, власнику магазину іграшок у Нью-Йорку. Дружина торговця виготовила першого ведмедика, подібного до персонажа карикатури. Він був встановлений на вітрині магазину поряд із сторінкою з газети, і на честь президента США отримав ім’я “Ведмедик Тедді”. Буквально через п’ять хвилин до торговця почало звертатися дуже багато людей, щоб купити цю іграшку. Уже наступного року емігрант з Росії заснував компанію “Ideal Toy Company”, яка налагодила виробництво плюшевих ведмежат.

Цікавим фактом є й те, що іграшкові ведмежата дуже подобаються жінкам. Виявляється, пропорції цієї іграшки ідеально нагадують немовля, тому в мозку жінки, коли вона бере до рук іграшку, активно виробляються гормони, що відповідають за материнський інстинкт. Ось чому будь-яка жінка, побачивши симпатичного ведмедика, відразу ж починає ніжно всміхатися і притуляти його до грудей.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.5247 / 4.06MB / SQL:{query_count}