До вишу через інтернет

Незабаром здати документи для вступу можна буде через мережу

Незабаром здати документи для вступу можна буде через мережу

Фахівці Львівської політехніки запропонували Міністерству освіти та науки, молоді та спорту України спрощену систему подачі документів для вступників. Замість того, щоб абітурієнти стояли кілька днів у довгих чергах перед університетами, політехівці пропонують реєструвати документи в мережі, а за кілька днів здати папку з документами у приймальній комісії.

При цьому здача папки триватиме кілька секунд – приймальник має лише переконатися, що є всі зареєстровані документи. Також вступнику не доведеться дублювати низку паперів, якщо він вступатиме на два факультети, система просто копіює документи й автоматично вносить прізвище у список вступників. Зараз Міністерство освіти, науки, сім’ї та молоді мізкує над тим, на базі якої структури втілювати в життя розробку: Львівської політехніки чи Міносвіти.

– Розроблена програма дозволить у 3-4 рази скоротити час здачі документів: студенту не доведеться кілька разів їздити до приймальної комісії, він зробить це з першого разу, – розповідає “Пошті” Юрій Бобало, ректор Національного університету “Львівська політехніка”. – Я мав телефонну розмову із Дмитром Табачником, він сказав, що зараз у міністерстві обдумують, як краще запровадити програму в дію.

За словами Юрія Бобала, процедура виглядатиме так: абітурієнт заходить на сайт НУ “Львівська політехніка”, знаходить розділ зі списком відповідних документів для заповнення і відправляє їх. За день-два приходить у приймальну комісію і здає паперові документи. Згідно із задуманим, вступник перебуває в університеті хвилину-другу. За його словами, університет може поділитися програмою з іншими вищими навчальними закладами України.

Як розповіла “Пошті” Лариса Середяк, директор Львівського регіонального центру незалежного оцінювання якості освіти, новація суттєво допоможе абітурієнтам. Оскільки Львівська політехніка має фахівців та аудиторії для втілення нововведення, то цього року можемо сподіватися на його пілотний проект у цьому виші.
 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9800 / 4.07MB / SQL:{query_count}