Привабити більше туристів

Виконком Львівської міськради затвердив програму розвитку туристичної галузі цього року

Виконком Львівської міськради затвердив програму розвитку туристичної галузі цього року. Головна мета  програми – збільшити кількість охочих відвідати місто. В ратуші вважають, що Львову слід працювати в усіх можливих напрямках, позаяк місто має люфт, який ще можна і треба заповнити. За словами готельєрів міста, орієнтовно 30% номерів у готелях не заповнені, тому збільшення кількості туристів якраз на часі.

– Затверджена програма входить у програму розвитку туристичної галузі, яку ми реалізовуємо до 2015 року, – розповідає “Пошті” Оксана Сидор, начальник управління туризму ЛМР. – За допомогою програми ми підвищуємо свою конкурентоспроможність на українському та світовому ринку. Для цього ми будемо брати участь у міжнародних виставках та враховувати іноземний досвід у цій галузі. Серед пріоритетних завдань – розвиток ефективної системи управління туристичною галуззю, покращення іміджу Львова як туристичного центру, вдосконалення інфраструктури туристичної галузі, а також забезпечення туриста сучасною навігацією.

Окрім того, в управлінні обіцяють підвищувати кваліфікацію працівників “сфери гостинності” і створення безпечного середовища для туристів. До прикладу, у Львові існує проблема з персоналом, а саме – не всі офіціанти можуть прийняти замовлення іноземною мовою. Відтак до Євро у місті планують проводити спеціальні курси.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.7787 / 4.06MB / SQL:{query_count}