День закоханих у шоколад

11 – 14 лютого у Львові пройде чергове Свято шоколаду. Цього року організатори вирішили змінити традицію відзначення Свята шоколаду

11 – 14 лютого у Львові пройде чергове Свято шоколаду. Цього року організатори вирішили змінити традицію відзначення Свята шоколаду в переддень комерційного свята 8 Березня і присвятити шоколад не менш комерційному Дню закоханих.
– Щодня діятиме два майданчики – на площі Ринок та біля Оперного театру, на них транслюватимуть включення з Палацу мистецтв, – розповідає “Пошті” Андрій Сидор, організатор Свята шоколаду. –

Минулого року був задіяний лише один поверх Палацу мистецтв, цьогоріч залучимо увесь палац. У перший же день ту буде показ моделей у шоколадному одязі.

Організатори обіцяють, що гостей чекатиме ще більше смачного шоколаду, веселих забав, цікавих конкурсів, святкових концертів та показових виступів, аніж минулоріч. Шоколадні майстри відкриють стародавні рецепти варіння шоколаду і дозволять підглянути за технологією його виготовлення. У руках львівських митців шоколад “оживе” і перетвориться на казкових персонажів, мініатюрні львівські будівлі та фігури відомих людей. Також до Львова завітають відомі артисти, які розважатимуть гостей на вулицях і в театрах.

Щодня відвідувачів чекатимуть: ярмарок шоколадних виробів з найширшим асортиментом ласощів, бризки шоколадних фонтанів, конкурси та забави, інтерактивний дитячий шоколадний сектор, цукерковий кулько­спад. Згідно із програмою, 11 лютого – урочисте відкриття за участі світового тенора Робертіно Лоретті,  який приїде до Львова на Свято шоколаду та дасть святковий концерт у Львівській опері. Вхід на концерт коштуватиме від 80 до 800 гривень. 12 лютого виготовлятимуть “Львів із шоколаду”. 13 лютого – готуватимуть та поглинатимуть найдовший шоколадний торт. А 14 лютого на шоколадоманів у Палаці мистецтв чекатиме джаз, вхід на концерт коштуватиме 20 гривень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0047 / 4.08MB / SQL:{query_count}