CNN про Україну

Телеканал CNN цього тижня транслюватиме серію передач, присвячених Україні. З понеділка до четверга, о 17.30 за Гринвічем, ведучий програми “i-List” Джим Кленсі вестиме пряму трансляцію з Києва

Телеканал CNN цього тижня транслюватиме серію передач, присвячених Україні. З понеділка до четверга, о 17.30 за Гринвічем, ведучий програми “i-List” Джим Кленсі вестиме пряму трансляцію з Києва.

“Ми продемонструємо цікаві місця, які мають потенціал впливати на наш світ”, – зазначено на сайті CNN. Серед заявлених питань вже анонсована тема Чорнобиля. Нині на сайті можна знайти текст про наслідки Чорнобиля під назвою “Чорнобиль – мертва зона чи екопритулок?”. Серед запропонованих відео “Хаос в українському парламенті” та розмова з українським Президентом. Також автори проекту пропонують програму “Що ви знаєте про Україну?”.

Редакція CNN закликає надсилати свої фото, враження або якісь цікаві відомості про Україну, які б “передали справжній дух країни”.

Раніше транслювали серію таких передач про Туреччину, Грузію, Францію, Японію, Південну Корею, Польщу, Нігерію, Малайзію.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.9474 / 4.06MB / SQL:{query_count}