Чекаємо гостей

Львів очолив десятку найпопулярніших міст для відвідин під час новорічних свят

Львів очолив десятку найпопулярніших міст для відвідин під час новорічних свят

Згідно з рейтингом Телевізійної служби новин, найчастіше громадяни нашої країни у період новорічно-рідвяних свят купують квитки до десяти українських міст. Серед них Полтава, Ужгород, Київ, Севастополь, Сімферополь, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Ялта, Дніпропетровськ, Одеса і Львів. Компанії, що працюють у галузі внутрішнього туризму, одноголосно підтвердили, що лідером серед українських міст за кількістю охочих потрапити туди на Новий рік став Львів. У різдвяні та новорічні дні вулиці Львова заповнюють туристи і з України, і з Європи. У Львові запевняють, що туристи штурмують місто майже місяць – від Дня святого Миколая до закінчення різдвяних імпрез. Стимулюють туристів блукати засніженим містом колядки, щед­рівки та міська атмосфера… 

– Якщо поговорити з підприємцями, які працюють в туристичній галузі, то вони підтвердять наплив охочих побачити зиму у Львові. Найчастіше люди хочуть побачити колорит українських традицій. І завдяки великій кількості фестивалів ми можемо це відвідувачам запропонувати, – розповідає “Пошті” Оксана Сидор, начальник управління туризму Львівської міської ради.

Міський гід Петро Радковець підтвердив у розмові з “Поштою” тезу про те, що охочих роздивитися місто на свята більше. Узимку Львів зовсім інакший, аніж влітку, тому деякі туристи, відвідавши місто в гарячу пору року, прагнуть повернутися сюди під час морозів.

Друге місце серед українських міст, які найбільше відвідують у новорічний період, – Чернівці. Все ж таки левова частина співвітчизників, які подорожують, мріє про Новий рік поближче до гір і лісу. За цим їдуть у закарпатське Міжгір’я. Разом з ним друге місце ділить Берегово – туди їдуть, щоб потрапити в Угорщину, не перетинаючи кордону. Третє місце зайняла Одеса. Навіть відсутність снігу не відлякує туристів. Якщо не буде справжнього, то зроблять штучний. Цього року одесити обіцяють туристам ялинку від художників-авангардистів. Місто гулятиме з розіграшами і одеською кухнею просто неба. На Новий рік сюди їдуть з усього світу. Четверте місце посіла Хмельницька область. У Кам’янці-Подільському в новорічну ніч розважають у середньовічному замку – екскурсоводи у костюмах 16 століття відтворюють дух давнього града – з сюжетом, багаттями та рицарськими змаганнями. Туристів, зокрема, розважають стрілянням з лука та поїздками на конях, а шампанське витягують відром з глибокого колодязя.

До першої п’ятірки новорічних маршрутів потрапив також Севастополь – Сімферополь. Південь займає п’яту позицію і виграє завдяки контрасту погодних умов, тому туристів у грудні більшає на 15%. До Ялти з’їжджаються задля зірок естради і грандіозних феєрверків. Київ – лише на шостому місці, адже усі новорічні дива – це концерти, салют та світлини на згадку в центрі столиці. Дніпропетровська ялинка і фонтан розраховані на шанувальників хай-теку. У десятці найбільш відвідуваних на Новий рік міст України також історичні Полтава та Ужгород.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.8983 / 4.09MB / SQL:{query_count}