Фотографи, шикуйсь!

У Львові відновлюють салон художньої фотографії

У Львові відновлюють салон художньої фотографії

На одному зі своїх останніх засідань Львівська організація Національної спілки фотохудожників України постановила відновити Салон художньої фотографії, який за часів незалежності в нашому місті відбувся всього тричі. І не стала відкладати гарний намір у довгу шухляду, а вже оголосила збір робіт, аби відкрити саму експозицію 31 січня.

Відтак до 25 грудня всі фотографи Львова та області мають право подати до організаційного комітету до п’яти своїх робіт (як кольорових, так і чорно-білих та виконаних у будь-якій техніці), що мають розмір не більше ніж 45 см по довгій стороні і не більше ніж 30 см – по короткій. Цікаво те, що тема фотосалону – вільна. Як і те, що роботи не потрібно оформляти у паспарту чи наклеювати на картон або іншу основу. Ба більше – цього і не можна робити. Відтак клопоту авторам менше.

Інакше кажучи, додавши до фоторобіт заповнену та підписану вхідну форму учасника, сплативши вступний внесок у розмірі 20 гривень, зазначивши на зворотній стороні кожної світлини її назву, порядковий номер відповідно до вхідної форми, а також свою домашню адресу, кожен має шанс за два місяці побачити свої світлини на експозиційних стінах. Попри те, що журі (куди увійшли відомі митці – Володимир Дубас, Олексій Іутін, Василь Пилип’юк, Володимир Молчанов та Олександр Швець) доволі суворе, воно готове помітити все те, що справді таїть у собі іскру Божу. А відтак перспективи є і в початківців.

Вагомо, що найкращі роботи будуть нагороджені як медалями та дипломами Національної спілки фотохудожників України, так і медалями та дипломами салону. Чекають учасників також цілковито несподівані нагороди. Так, один зі спонсорів дійства хоче вручити авторові фотографії, яка сподобається йому найбільше, аж цілий мішок цукру. Отож, тішитися буде як сам переможець, так і вся поважна громада. А загалом усі учасники салону тішитимуться ще й тим, що матимуть на згадку про свою участь у цій події поважний каталог, який побачить світ із допомогою управління культури Львівської облдерж­адімінстрації.

“Львів завжди був фотографічним містом, – розповідає голова Львівської організації Національної спілки фотохудожників України Володимир Дубас, – одним із найкращих фотографічних центрів ще за Польщі, та й зараз не пасемо задніх. А тому відновлення салону – це не тільки бажання спопуляризувати наші досягнення і дати можливість молоді себе запрезентувати, а й настанова – зберегти традицію! Одним словом – справа честі!”

Р.S. Роботи на салон приймають за адресою: вул. Банківська, 3, студія “Фотовернісаж”, від 15.00 до 19.00. Контактні телефони: 067-342-98-34; 099-141-44-61.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6490 / 4.08MB / SQL:{query_count}