Література для незрячих дітей – голосами “Київстару”

инулого тижня компанія “Київстар” подарувала учням Львівської спеціальної школи-інтернату для сліпих дітей добірку аудіодисків із записами літературних творів українських та світових класиків

Минулого тижня компанія “Київстар” подарувала учням Львівської спеціальної школи-інтернату для сліпих дітей добірку аудіодисків із записами літературних творів українських та світових класиків. Особливістю аудіозбірки є те, що твори начитали близько ста волонтерів – працівників компанії у вільний від роботи час.

– Цього року “Київстар” у рамках благодійної ініціативи “Для людей, для країни” сфокусувався на допомозі незрячим дітям у їх навчанні та розвитку. Саме тому ми вже облаштували у восьми школах-інтернатах у всій Україні спеціалізовані мультимедійні класи з комп’ютерами, що обладнані програмами для роботи “на слух”. У Західній Україні, крім Львівської школи-інтернату для сліпих дітей, у програмі бере участь Теребовлянська гімназія-інтернат з класами для слабозорих дітей, що на Тернопільщині. Також до цієї програми цьогоріч приєднається Мукачівська спецшкола-інтернат для сліпих та слабозорих дітей на Закарпатті. Разом із облаштуванням мультимедійних центрів виникла ідея їхнього наповнення. Захотілось подарувати не тільки стандартні записи аудіокниг, але й щось унікальне. Наші волонтери з радістю відгукнулись на цей проект. У результаті ми отримали сім годин запису голосами “київстарівців” та шість аудіодисків з творами українських і світових класиків, що досі не були доступні в аудіоформаті, – розповів Віктор Гальчинський, менеджер зі зв’язків із громадськістю філії “Київ­стару” у Львові.

Ірина Костробій, директор Львівської спеціальної школи-інтернату для сліпих дітей, у захваті від такої ініціативи: “В нас є своя аудіобібліотека, але ці диски стануть суттєвим її поповненням. Окрім цього, це більше ніж записи – це люди, які їх робили. Кожен голос звучить спеціально для цих дітей і з думкою про них. Також важливим є те, що не ми шукали меценатів, а меценати знайшли нас. Останнім часом економічна криза далась взнаки, і деякі наші  добродійники вирішують свої проблеми, не маючи часу на наші. Тому дуже приємно, що компанія “Київстар” знайшла можливості для того, щоб допомогти нашим дітям пізнавати світ”.

Аудіодиски записувались по два – для дітей молодшого шкільного віку, для середнього і старшого. Ушколах кожен клас отримав повну збірку. Цікаво, що “Київстар” у листопаді організував у своєму оновленому центрі обслуговування абонентів, що на вулиці Валовій у Львові, виставку художніх робіт незрячих вихованців Львівської спецшколи-інтернату, яка працюватиме до новорічних свят. Також зараз в офісах компанії стоять величезні коробки, куди кожен працівник може покласти подарунок для незрячих дітей. У кінці року ці подарунки разом зі спонсорською допомогою компанії поїдуть у спеціалізовані школи та інтернати.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.1221 / 4.08MB / SQL:{query_count}