Українець написав листа МВФ

Мешканець Івано-Фран­ківська Руслан Коцаба написав листа до керівника Міжнародного валютного фонду, в якому попросив викреслити його самого, дружину та двох дітей зі списку боржників фонду

Мешканець Івано-Фран­ківська Руслан Коцаба написав листа до керівника Міжнародного валютного фонду, в якому попросив викреслити його самого, дружину та двох дітей зі списку боржників фонду. Як розповів пан Коцаба в інтерв’ю Бі-Бі-Сі, він не вважає свій вчинок жартом і в цьому листі хотів донести до МВФ цілком серйозну інформацію.

“Це така моя відповідь на те, що зараз відбувається. Крім обурення, це реакція на те, що машина для стрижки трави у Феофанії може коштувати дорожче за “Мерседес”, а річне фінансування, скажімо, депутатської клініки у Феофанії може бути більше, ніж уся сільська медицина разом взята. Я зробив такий невеличкий арифметичний прорахунок з того, що у нас є борг, задекларований МВФ, 315 мільярдів 716 мільйонів. Таким чином, я поділив його на кількість населення – на 46 мільйонів виходило по 1100 доларів. На чоловіка, навіть на новонародженого українця. Але тут мене, уявляєте, підправили, що є сукупний борг, тобто, той, куди входять і борг МВФ, і борг, де держава гарантувала перед іншими інституціями, він теж приплюсовується і становить понад 450 мільярдів. Я керувався, власне, тим, що одній моїй дитині 3, другій – 6 років. І як я би зміг пояснити, що я щось робив для того, щоб їх уберегти. Вони ж не мають перспективи у цій державі, яка… ну, як “пір во врємя чуми”, як кажуть наші брати росіяни”, – прокоментував Руслан Коцаба.

Водночас, на те, що його вимоги виконають, пан Коцаба не дуже сподівається. На його думку, він радше отримає стандартну ввічливу відписку. Водночас, як вважає Руслан Коцаба, між рядками цієї відповіді буде така думка: “Шановний, розберися, будь ласка, сам зі своєю владою і не завантажуй нас зайвою роботою!”

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5273 / 4.06MB / SQL:{query_count}