До вступу – готуйсь!

З 10 листопада розпочинається реєстрація абітурієнтів на пробне тестування 2011 року

З 10 листопада розпочинається реєстрація абітурієнтів на пробне тестування 2011 року

Від 10 листопада до 10 грудня 2010 року майбутні абітурієнти можуть зареєструватися на пробне тестування із зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2011 року.

Про це повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Зареєструватися на проб­не тестування можна на сайті ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua, а відбуватиметься пробне тестування у дві суботи – 2 та 9 квітня 2011 року.

Відмінність цьогорічного пробного тестування, порівняно з минулорічним, як повідомила Лариса Середяк, полягає у тому, що учасники можуть обрати один або два предмети. “Торік можна було обирати три-чотири предмети, бо передбачалося дві сесії – до обіду і після обіду. Ця багатосесійність показала дуже низьку явку і бажання брати участь у другу-четверту зміну, тому від третьої-четвертої зміни ми відмовилися”, – розповіла Лариса Середяк.

За її словами, майбутні учасники ЗНО 2011 року знають, які предмети виноситимуть на незалежне тестування. А саме: українська мова і література, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних на вибір: англійська, німецька, французька чи іспанська.

Нове: обов’язковим є лише один предмет – українська мова і література. Торік їх було два. Передбачається, що тести цього року перекладатимуть шістьма мовами нацменшин.

Лариса Середяк також повідомила, що пункти тестування для пробних іспитів будуть створені у всіх райцентрах, у всіх адміністративних одиницях Львівської області, крім міста Моршина, бо  абітурієнти складатимуть тести у Стрию. 

Олена Мусієнко
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3201 / 4.06MB / SQL:{query_count}