Допомога від чехів

Минулої неділі до Львова прибули дві вантажівки з гуманітарною допомогою з Чехії. Ініціювало доброчинство Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові.

Марічка Ільїна
dopomoga.jpg

Авта з гуманітарною допомогою заїжджають у двір Генерального консульства Чеської Республіки у місті Львові

Минулої неділі до Львова прибули дві вантажівки з гуманітарною допомогою з Чехії. Ініціювало доброчинство Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові.

- Я побував у найбільш постраждалих районах Франківщини, - розповів "Пошті" Ла­ді­с­лав Граділ, генеральний консул Чеської Республіки у м. Льво­ві. - Після побаченого відразу звернувся до нашого Міністерства закордонних справ у Празі. Наші пожежники закупили все найнеобхідніше, завантажили в машини та оформили документи. У суботу на двох машинах вони виїхали з Брно.

Пана Граділа неабияк здивувала поведінка митників на кордоні у Шегинях. Доблесні борці з контрабандою цілих чотири години тримали чехів. Генеральний консул пообіцяв підняти це питання на вищому рівні.

- Це ж допомога людям! - обурюється консул. - Такого ставлення ваших прикордонників я не розумію. Я був змушений втрутитися. Чув, що з такою проблемою зіткнулися і польські рятувальники. 

Того ж дня обидві машини відправилися до Івано-Фран­ків­­ська. Пан Ладіслав Граділ разом з губернатором Івано-Фран­ківщини виїхали у постраждалі населені пункти і роздали потерпілим гуманітарну допомогу.

На Франківщину чехи привезли 6 насосів, по 500 матраців, спальних мішків, комплектів одягу та ковдрів. Загальна вартість гуманітарної допомоги - 40 тисяч євро.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3514 / 4.07MB / SQL:{query_count}