Дві години на митниці

Митники скоротили максимальний час оформлення декларацій

Митники скоротили максимальний час оформлення декларацій

Відповідно до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур та з метою створення сприятливих умов для прискорення товарообігу через митний кордон України,  митниця скоротила час оформлення товарів із застосуванням вантажної декларації. Отож, на зміну максимальному терміну процедури – одна доба, митники запропонували від 2-х до 6-ти годин на оформлення. За інформацією Львівської митниці, щодня на Львівщині вантажно-митні декларації оформляє 2500 акредитованих людей, скорочення часових меж не впливатиме на цю кількість, а зробить процес проходження зручнішим.

– Впровадження часових нормативів спрямоване, зокрема, на запобігання необґрунтованих затримок митного оформлення при їх декларуванні, – розповідає “Пошті” Роман Макар, начальник відділу зв’язків з громадськістю Львівської митниці.
Наказом встановлений також вичерпний перелік митних процедур, при виконанні  яких  час митного оформлення може бути перевищений.

За словами Романа Макара, Держмитслужба України планує реформувати діяльність своєї служби і максимально наблизити профільні процедури до європейських і світових стандартів, а також скоротити вплив людського чинника на результати митного конт­ролю.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9458 / 4.07MB / SQL:{query_count}