Лужков не хоче до в’язниці

Екс-мер Москви дав перше  після відставки інтерв’ю. У розмові з кореспондентом журналу “The New Times” він пояснив причину свого звільнення і поділився планами на майбутнє

Екс-мер Москви дав перше  після відставки інтерв’ю. У розмові з кореспондентом журналу “The New Times” він пояснив причину свого звільнення і поділився планами на майбутнє. Зокрема, Лужков сказав, що “не готовий йти до в’язниці і не збирається туди, тому що чесно служив москвичам”. Крім того, він також запевнив, що не припинятиме активну політичну діяльність і створюватиме власний рух.

Екс-мер вважає, що його відставка пов’язана з майбутніми парламентськими і президентськими виборами, які заплановані, відповідно, на 2011-й та 2012-й роки. “На них Москва повинна голосувати так, як хоче високе керівництво”, – заявив Юрій Лужков.  Також колишній градоначальник розкритикував стан суспільства в Росії: “У нас сьогодні суспільство живе за недемократичними законами. Крім того, воно розкладається і розкладається досить ґрунтовно, у всіх напрямах”.

Нагадаємо, що Юрія Лужкова звільнили з посади мера російської столиці 28 вересня. Президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв рішення про відставку мотивував “втратою довіри” до Лужкова. Спочатку колишній міський голова заявляв про намір оскаржити свою відставку в суді, однак пізніше він відмовився від цієї ідеї.

Про ймовірність звільнення заговорили ще на початку вересня, коли російський федеральний телеканал НТВ показав документальний фільм “Справа в кепці”. Авторами фільму виступив той самий колектив, який зробив трисерійний фільм “Хрещений бацька”, що містив надзвичайно жорстку критику білоруського лідера Аляксандра Лукашенки. Фільм про Лужкова є, за суттю, перерахуванням і описом численних скандалів, пов’язаних з ім’ям московського мера і його дружини-мільярдерки Єлєни Батуріної. Наразі посада мера Москви є вакантною.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.0447 / 4.07MB / SQL:{query_count}