Диво у Винниках

Навіть атеїсти у критичні моменти свого життя, замислювалися над питанням: “А чи є Бог на світі, які є докази його існування?” У віруючих людей це питання навіть не виникає

Навіть атеїсти у критичні моменти свого життя, замислювалися над питанням: “А чи є Бог на світі, які є докази його існування?” У віруючих людей це питання навіть не виникає. Для покоління людей, батьки яких застали роки радянської влади, вирішення цього питання не завжди є однозначним. З одного боку – матеріалістичне виховання старшого покоління, з іншого – переконливий досвід беззаперечних фактів, дивовижних подій, які не викликають сумнівів і є абсолютно прийнятними для християнського світогляду.

У Винниках є капличка, біля якої трапляються неймовірні речі, які науковці не можуть пояснити. Її побудував владика Української греко-православної церкви Лев на честь Івана Огієнка (Митрополита Іларіона).

Саме під його наставництвом 1960 року відбувся Акт Духовної Злуки всіх трьох українських православних митрополій – Української греко-православної церкви Канади, Української православної церкви у США та Української православної церкви в екзилі і постала Українська греко-православна церква. Саме на честь цієї видатної особи, там, де Іван Огієнко перебував у Львові два роки, збудовано музей-церкву Вселенського патріархату світлої пам’яті Митрополита Іларіона.

Не вперше і, я впевнена, не востаннє тут трапляються Божі дива: сад, який зацвітає влітку, ось уже п’ять років поспіль, квіти на деревах поряд зі зрілими плодами, яблуня, груша, черешня, верба цвітуть... на сухому гіллі. На початку осені тут бубнявіють бруньки, а в січні зацвітає калина. Хіба ж це не диво? Але й це ще не все. У капличці є три мироточиві цілющі ікони. Багатьом вони допомогли, люди почали ходити після довгих літ паралічу, бачити. Це справжні докази існування Господа.

Ірина Дзюбенко
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7027 / 4.07MB / SQL:{query_count}