Холера у дніпровських водах

На території Запоріжжя у водах Дніпра виявлено холерний вібріон. Про це повідомляється на офіційному сайті Запорізької обласної санепідемстанції

На території Запоріжжя у водах Дніпра виявлено холерний вібріон. Про це повідомляється на офіційному сайті Запорізької обласної санепідемстанції. Холерний вібріон першої групи виявили працівники санепідслужби під час моніторингу санітарного стану Дніпра і якості річкової води в місцях водокористування населення.

"У пробах річкової во­ди, відібраних на пляжах Центральному та причалу ВАТ "Запоріжкокс", а також на очисних водопровідних спорудах ВАТ МК "Запоріжсталь" виділено холерний вібріон 01 групи", – повідомляє обласна СЕС, зазначаючи, що ступінь його небезпеки поки однозначно не визначено.

"Ступінь його заразності на сьогодні вивчається на Українській протичумній станції в місті Сімферополь", – повідомляє обласна СЕС.

Для запобігання виникненню та поширенню холери, яка передається з водою, головний державний санітарний лікар Запоріжжя виніс постанову про тимчасову заборону купання на Центральному пляжі Запоріжжя та у зонах масового відпочинку населення на берегах річки Дніпро від дамби Дніпрогесу до нижнього кордону міста.

З огляду на той факт, що холерний вібріон знайдено також на очисних водопровідних спорудах "Запоріжсталі", де проходить водопідготовку питна вода, яку подають на меткомбінати "Запоріжсталі" і "Дніпроспецсталі", керівникам цих підприємств "дано рекомендації щодо максимального обмеження використання питної води, яка проходить водопідготовку на очисних водопровідних спорудах Запоріжсталі".

Керівництву заводів також рекомендовано "забезпечити водопостачання працівників металургійних комбінатів з альтернативних джерел водопостачання (підприємств доочищення води, води в бутилях).

Нагадаємо, на початку серпня холерний вібріон виявили в Ялті. Профільний міністр Зиновій Митник розпорядився посилити контроль за об’єктами підвищеного ризику, якістю води та харчових продуктів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4274 / 3.97MB / SQL:{query_count}