Замовчування – основний тренд телебачення

Кількість матеріалів із порушеннями стандартів інформаційної журналістики, а також випадків замовчування суспільно важливих тем у новинах зросла більш ніж утричі

Кількість матеріалів із порушеннями стандартів інформаційної журналістики, що можуть свідчити про замовний характер, а також випадків замовчування суспільно важливих тем у новинах загальнонаціональних телеканалів у період 31 травня – 26 червня зросла більш ніж утричі, порівняно з поперед­нім місяцем (487), і становила 1549 випадків.

Про це свідчать результати моніторингу, який проводить громадська організація “Телекритика” в рамках проекту громадської організації Internews Network “У-Медіа” “Моніторинг дотримання журналістських стандартів та підвищення медіа-грамотності широкого кола українських громадян”.

Найбільша кількість порушень виявлена у новинах телеканалу “Інтер” – 245. Цьому ж каналові належить антирекорд із найбільшої кількості порушень протягом тижня – 85. На другому місці ICTV із 236 порушеннями протягом зазначеного періоду. На третьому – Перший національний – 219, а “1+1” посів четверте місце зі 198 підозрілими матеріалами та випадками замовчування важливих тем. Відносно найкращими є показники “5 каналу” (152), СТБ (156) та ТРК “Україна” (159).

Надія Іваськевич

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5846 / 3.96MB / SQL:{query_count}