Яценюк озвучив мультик

Екс-спікер Верховної Ради України Арсеній Яценюк озвучив мультфільм студії “Pixar-Disney” “День і Ніч”.

Екс-спікер Верховної Ради України Арсеній Яценюк озвучив мультфільм студії “Pixar-Disney” “День і Ніч”.

Як повідомляє прес-служба політика, зазвичай, такі  короткометражки є своєрідним повчальним бонусом  перед повнометражним мультфільмом “Pixar-Disney”.

Цього разу історія про стосунки двох мультяшних персонажів Ночі і Дня передуватиме третій частині відомого мультиплікаційного фільму “Історія іграшок 3”.

Короткометражка розповідає про конфлікти і непорозуміння між двома персонажами, зображеними у вигляді чоловічків-крапельок. Один із них був Ніччю, інший – Днем. Вони не довіряли одне одному, сперечалися, доки не зрозуміли, що не можуть існувати одне без одного. Бо кожен з них є різним поглядом на один і той самий світ.

Саме в цей момент із радіодинаміка лунає голос Арсенія Яценюка, який остаточно переконує героїв вийти з полону упереджень, не боятися нового й невідомого, адже найяскравіші речі у Всесвіті – це ті, що найзагадковіші.

Особливість короткометражки “День і Ніч” полягає в тому, що в різних країнах цей мультик озвучують відомі політики: наприклад, у Чехії – Вацлав Ґавел, у Хорватії – Іво Йосипович.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7212 / 4.06MB / SQL:{query_count}