Літаком до Донецька

Зі Львова до Донецька відтепер можна добратися за півтори години

Зі Львова до Донецька відтепер можна добратися за півтори години. Міжнародні авіалінії України відкрили нове повітряне сполучення між двома містами. Дістатися зі столиці Західної до столиці Східної України можна на борту комфортного “Боїнга 737-800”.

Літаки зі Львова до Донецька та назад наразі літатимуть двічі на тиждень – щосереди та щонеділі. Однак керівництво авіакомпанії запевняє, якщо буде відповідний попит, з часом авіарейс може стати щоденним. За словами Василя Горбаля, голови Львівської ОДА, нове сполучення допоможе налагодити бізнесові та культурні зв’язки між регіонами.

У відкритті нового рейсу взяли участь віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесников, голова Українського оргкомітету з питань Євро-2012 Маркіян Лубківський, заступник міністра транспорту та зв’язку України, голова Державіаадміністрації Анатолій Колісник, президент авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” Юрій Мірошников, голова Львівської ОДА Василь Горбаль, міський голова Львова Андрій Садовий.

“Міжнародні авіарейси України” є лідером у галузі за обсягами перевезень. Окрім Донецька, літаки МАУ з’єднують Львів також з Києвом, Барселоною, Мадридом, Міланом, Римом та Віднем. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.3057 / 4.06MB / SQL:{query_count}