Польща під водою

Потужна буря обрушилася на столицю Польщі. Варшаву заливає вже сім годин

Потужна буря обрушилася на столицю Польщі. Варшаву заливає вже сім годин, затоплює метро, частина міста залишилася без електроенергії, передає РІА “Новости”.  Опади настільки інтенсивні, що міська каналізація не справляється з потоками води. Затоплені вулиці польської столиці, паралізована робота наземного громадського транспорту. Залиті підземні переходи і входи в метро. “Станція “Імелін” зачинена, оскільки вода проникла на перон”, – повідомив прес-секретар Варшавського метро Кшиштоф Малавко. Заливає також станцію метро “Кабати”.

Частина Варшави залишилася без електроенергії, зокрема район Урсинув. За останньою інформацією, затоплює столичну онкологічну лікарню і Центр здоров’я дитини.

У Свентокшиському воєводстві вода прорвала захисний земляний вал у районі населеного пункту Рибітви. Жителі з місцевостей, яким загрожує підтоплення, евакуйовані. Тривожна ситуація у місті Сандомеж, яке було затоплене під час першої повені. Міський кризовий штаб попередив жителів про можливу евакуацію. У Підкарпатському воєводстві Польщі (південь країни) пронеслися бурі, що також спричинили численні затоплення.

На цей момент найнебезпечніша ситуація склалася в районі Гожиця в Мелецькому районі. За словами прес-секретаря воєводи (губернатора) Підкарпатського воєводства Веслава Бека, “готові плани евакуації дев’яти тисяч людей із зони затоплення”. Влада звернулися до начальника Генштабу ЗС Польщі терміново скерувати у регіон 200 військовослужбовців і 4 транспортери для евакуації людей. Прогнози синоптиків невтішні, дощі триватимуть.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.2603 / 4.06MB / SQL:{query_count}