Чоловіча мода: двадцять найпоширеніших забобонів

Важливою складовою етикету є вміння вбиратися відповідно до нагоди. І коли йдеться про чоловіче вбрання, то не слід вважати, що одного костюма буде достатньо на всі випадки життя. Пропонуємо до вашої уваги поради від провідних сучасних дизайнерів щодо ділового та вечірнього чоловічого вбрання

Важливою складовою етикету є вміння вбиратися відповідно до нагоди. І коли йдеться про чоловіче вбрання, то не слід вважати, що одного костюма буде достатньо на всі випадки життя. Пропонуємо до вашої уваги поради від провідних сучасних дизайнерів щодо ділового та вечірнього чоловічого вбрання

Забобони Правда
1. Широка сорочка приховує живіт. Здебільшого все відбувається якраз навпаки!
2. Нагрудна кишеня на сорочці створена для того, щоб у ній щось носити. Наприклад, кулькову ручку. Кишеня повинна залишатися порожньою. А для того, аби уникнути небезпеки все ж таки запхнути туди якесь письмове приладдя, найкраще відразу купувати сорочки без нагрудних кишень.
3. Краватку можна вбирати до будь-якої сорочки. Якщо ви не хотіли б виглядати як агент ЦРУ, то відмовтеся від краватки хоча би тоді, коли вбираєте сорочки з ґудзиками на кінчиках комірця.
4. До костюма слід вбирати шкарпетки. Насправді етикет вимагає підколінки!
5. Підколінки повинні бути темні, жоден поважний чоловік не носитиме світлих. Колір підколінок має бути допасований до кольору штанів або мештів.
6. Після 18.00 не можна більше носити коричневого взуття. Це правило давно застаріло.
7. Крім обручки, єдиною прикрасою чоловіка може стати годинник. І це правило давно застаріло.
8. До костюма не можна носити спортивного годинника. Навпаки: сьогодні дозволено все, що подобається!
9. Костюм повинен бути пошитий з якомога тоншої тканини. Той, хто не захоплюється прасуванням, повинен обирати товстіші тканини.
10. Смужки створюють оптичний ефект більшої стрункості. На жаль, тільки тоді, коли вони широкі, ніби автострада. Якщо ж смужки тоненькі, то вони, навпаки, роблять видимим кожен грам на стегнах.
11. Сорочка поло з костюмом виглядає попущено. Правильніше було б сказати – неохайно. Натомість, якщо ви хочете виглядати стильно – одягніть сорочку поло з дорогої тканини наприклад, кашеміру.
12. Рожевий – це не чоловічий колір. Сьогодні рожевий – це вже фактично стандарт. А хто хоче продемонструвати справжню мужність у питаннях моди, одягає костюми у салатово-лілових кольорах.
13. Чорні костюми можна вдягати лише на похорон. Ніхто не виглядав стильніше у чорному за братів Блюзу із однойменного фільму. А вони подорожували зовсім не з жалобною метою.
14. Нарешті в офіс можна ходити у шортах. Наразі на це все ще дивляться криво. Хіба що ваш офіс розташований на Бермудах.
15. Справжні чоловіки не носять сумок. Сумки – найновіший чоловічий хай-тек аксесуар, існують навіть спеціальні дизайнерські лінії таких сумок.
16. Справжній чоловік не потребує косметики. Зі шкірою справа виглядає так само, як із банківським рахунком. Раннє інвестування окупиться. Багато чоловіків це збагнули і тепер старанно намащуються чоловічими кремами для шкіри.
17. Діамантові сережки – це стильно. Навіть Девід Бекгем виглядає з ними, як пролетарій, хоча ймовірно, що його діаманти якраз справжні.
18. Краватка з візерунком покращує настрій. Дональд Дак на вашій краватці викличе у ваших співрозмовників радше біль голови і нудоту.
19. Лише одна деталь гардеробу може бути з візерунком. Залежить від комбінації. До костюма у смужку ви запросто можете вбрати сорочку в клітинку. Але тоді вже, будь ласка, зніміть краватку в горошок.
20. Не має значення, які ґудзики на маринарці защепнуті, а які – розстібнуті. На маринарках із трьома ґудзиками має бути завжди защепнутий середній ґудзик, на маринарках із двома ґудзиками – верхній.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.2540 / 4.1MB / SQL:{query_count}