Полювання на “Shower Posse”

Щонайменше 73 людини загинули у столиці Ямайки протягом чотирьох днів вуличних боїв

Щонайменше 73 людини загинули у столиці Ямайки протягом чотирьох днів вуличних боїв між силами поліції і армії та прихильниками Крістофера Коука, якого США називають одним з найнебезпечніших босів наркомафії у світі.

Згідно з даними ямайської поліції, 70 загиблих – цивільні особи, серед яких багато озброєних прихильників Коука. За словами міністра інформації Ямайки, владі нічого невідомо про нинішнє місцеперебування наркобарона, відомого також на прізвисько Дудус.

Поліція прочісує район на заході ямайської столиці Кінгстоуна, де живуть бідні, Тіволі-Гарденс. Дудус-Коук гучно іменує себе провідником громади Тіволі-Гарденс. До речі, саме від цього району нетрів до парламенту був обраний чинний прем'єр-міністр Ямайки Брюс Голдінг.
Спецоперація у нетрях Кінгстоуна розпочалася в понеділок, коли військові і поліцейські підрозділи блокували Тіволі-Гарденс та розпочали там зачистку. Відтоді в цьому районі було здійснено понад 500 арештів.

41-річного Коука-Дудуса розшукує правосуддя Сполучених Штатів за звинуваченнями в контрабанді наркотиків і зброї. Цю людину американські правоохоронці вважають одним з найнебезпечніших злочинців у світі. Його вважають засновником банди “Shower Posse” (“Загін поливальників”): у назві міститься натяк на те, що гангстери не шкодують патронів, коли застосовують зброю. За версією слідчих, на рахунку банди десятки жорстоких убивств, скоєних як на Ямайці, так і в Сполучених Штатах.

Соломія Коштура

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3964 / 4.05MB / SQL:{query_count}