Львівські школи обіцяють відремонтувати

Майже 100 навчальних закладів Львова зустріне новий навчальний рік з відремонтованими дахами, фасадами, з оновленими приміщеннями, санвузлами тощо.

Майже 100 навчальних закладів Львова зустріне новий навчальний рік з відремонтованими дахами, фасадами, з оновленими приміщеннями, санвузлами тощо. Як розповіла начальник управління освіти Львівської міськради Надія Оксенчук, у  42-х навчальних закладах проведуть реконструкцію та капітальний ремонт приміщень, у 10 закладах  планують відремонтувати системи опалення,  фасади оновлять у 2-х школах,  а капітальний ремонт покрівлі заплановано провести у 20-ти закладах. Ще 9 шкіл зустрінуть новий навчальний рік з новими вікнами. Чиновники обіцяють  відремонтувати 3 басейни - у Сихівській гімназії, школі № 92 та у школі-садку "Арніка". Н. Оксенчук також повідомила, що з міського бюджету для управління пообіцяли виділити 5,5 млн грн на ремонт санвузлів  та харчоблоків у школах.

Обіцяють чиновники і нові комп'ютерні класи, на що місто готове виділити близько 2 млн грн.

Загалом на ремонт навчальних закладів для управління освіти виділили близько 18 млн грн, а ще за 27 млн грн управління ка­пітального будівництва повинно провести ремонтні роботи на 46 об'єктах.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3506 / 3.96MB / SQL:{query_count}