Польща під снігом

Через негоду в Польщі майже паралізована залізниця, а на автошляхах різко зросла кількість аварій. 13 січня двоє людей загинули та шістнадцятеро зазнали поранень через зіткнення автобуса та вантажівки поблизу Вроцлава

Через негоду в Польщі майже паралізована залізниця, а на автошляхах різко зросла кількість аварій. 13 січня двоє людей загинули та шістнадцятеро зазнали поранень через зіткнення автобуса та вантажівки поблизу Вроцлава. А у Мірославиці внаслідок снігопадів обвалився будинок. Жертв вдалося уникнути лише тому, що споруду планували зносити і там ніхто не жив. Схожий інцидент стався також у Вроцлаві - дах величезного магазину не витримав снігопадів. Нині рятувальники розбирають завали, про жертви наразі не відомо, але на момент інциденту там могли бути кілька співробітників закладу.

Водночас, сильні морози та снігопади спричинили обледеніння електропроводів багатьох ділянок залізничного сполучення в Польщі й паралізували рух потягів у центрі та на півдні країни. Прес­служба Польських залізничних колій (PKP) інформує, що значні затримки спостерігаються за напрямами Краків - Варшава, Катові це - Познань. У місцях, де замерзли електропроводи колій, потяги перетягують спеціально задіяними тепловозами. Для ліквідації заторів PKP активізувала близько 30 одиниць техніки, однак це поки що не допомагає розв'язати проблему із залізничним сполученням.

Прогнози польських синоптиків також невтішні: упродовж усього наступного тижня в Польщі температура поступово падатиме до - 20, надалі сніжитиме.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.1951 / 4.06MB / SQL:{query_count}