На Миколая – оновлена школа

Особливий подарунок до Дня святого Миколая отримають діти села Нежухів, що у Стрийському районі: до 19 грудня голова Стрийської РДА Євген Кухар пообіцяв закінчити генеральний ремонт у місцевій школі.

Особливий подарунок до Дня святого Миколая отримають діти села Нежухів, що у Стрийському районі: до 19 грудня голова Стрийської РДА Євген Кухар пообіцяв закінчити генеральний ремонт у місцевій школі.

Наразі діткам доводиться нелегко: 320 учнів навчаються у три зміни в невеличкій школі для початкових класів.

На сполох нежухівчани забили ще у 2005му, коли офіційно визнали аварійний стан школи. Занепокоєння селян очевидне: ремонт у школі не робили з 1950х років. "Про цю школу знає вся Україна - від Президента та прем'єра", - зазначив губернатор Львівщини Микола Кміть, що днями приїхав оглянути реконструйовану будівлю.

Проект школи розробили у жовтні 2008 року (проектнокошторисна вартість - 9,5 млн грн), а у квітні 2009го розпочали роботи з її реконструкції. "Перша черга робіт, які виконають напередодні Дня святого Миколая, коштує 6 млн 200 тис. грн. Нині активно тривають роботи. Вже виконано понад 60% будівельномонтажних робіт", - повідомив Євген Кухар.

Обласна рада наразі виділила 50 тис. грн, пообіцяли ще 1 млн грн. Ще 2,5 млн узято з державного фонду та майже 1,4 млн - з місцевого. Проте грошей катастрофічно не вистачає: "Кошти обласного бюджету ми вже використали. Нині є проблема з коштами державного стабілізаційного фонду, де маємо 2,5 млн грн: гроші ніби надійшли, але проплати не йдуть, тож ми заборгували будівельникам 1 млн 200 тис. грн. Але роботи виконує потужна будівельна компанія, тому вони ідуть за планом", - поінформував Євген Кухар.

За словами директора школи, фасад пофарбують у ніжно­зелений колір. У приміщенні навчального закладу вже поставили вікна, двері, доробляють підлогу другого поверху. Колишній спортзал переоснащено в актову залу. Добудову найбільшого в районі 36метрового спортзалу та інвентарних приміщень відкладено на другу чергу: на це потрібно ще
4 млн грн, яких наразі Стрийська РДА не має.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6601 / 4.06MB / SQL:{query_count}