Укрпошта починає співпрацю з сервісом «єМалятко»

Батьки зможуть замовити свідоцтво про народження дитини онлайн та отримати оригінал документу без відвідин ДРАЦС

Доставляти відправлення Укрпошта буде до найближчого відділення поштового зв’язку. Також додатково можна замовити адресне кур’єрське доставлення. «Укрпошта вже тривалий час співпрацює з Міністерством цифрової трансформації в межах розширення послуг на порталі «Дія». Мета нашого партнерства – спростити доступ українців до державних послуг, особливо у невеликих населених пунктах, де інші організації, окрім Укрпошти, не присутні. Тепер молоді батьки можуть подати заявку на реєстрацію дитини за кілька хвилин прямо вдома, а за кілька днів отримати оригінал з доставленням до дверей – це зручно, швидко і безпечно. Формування відправлень здійснюється завдяки інтеграції API Укрпошти з сервісом «єМалятко», що дозволяє дуже оперативно приймати та обробляти відправлення. Це стало можливим у межах цифрової трансформації Укрпошти, яка передбачає повну заміну IT-інфраструктури та оптимізацію процесів, щоб пришвидшити обробку та доставлення відправлень. Доставлення свідоцтв актуальне і для жителів сіл, де немає філій ДРАЦС чи ЦНАП, і для містян, які не хочуть ризикувати здоров’ям чи не мають можливості відвідати відділи реєстрації», – зазначає Олена Стьопіна, заступниця генерального директора Укрпошти з розвитку бізнесу.
«У 2020 році ми запустили комплексну послугу «єМалятко», і нею скористалися понад 125 тисяч українців. Сьогодні разом з партнерами запускаємо доставлення державних документів і робимо послуги для батьків ще зручнішими. Відтепер не потрібно стояти в чергах, ходити по держустановах – кур’єр доставить свідоцтво про народження одразу до дверей. Мета Мінцифри – зробити усі держпослуги такими ж швидкими та комфортними», – каже міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Щоб отримати свідоцтво, потрібно зареєструватися на порталі https://diia.gov.ua/services/yemalyatko та під час замовлення обрати опцію «Отримати поштою». Доставлення свідоцтва про народження послугою «Укрпошта Експрес» займе до 2 днів у межах області та до 3 днів у межах України. Оплатити послуги доставлення можна онлайн на сайті «єМалятко» або готівкою під час отримання.

«єМалятко» – комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних у разі народженні дитини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4058 / 3.97MB / SQL:{query_count}