80 тисяч за кожну "халявну" пісню

У Сполучених Штатах засудили 32річну мешканку штату Міннесота Джеммі ТомасРассет до штрафу 1,9 мільйона доларів за нелегальне викачування музики з Інтернету.

У Сполучених Штатах засудили 32річну мешканку штату Міннесота Джеммі ТомасРассет до штрафу 1,9 мільйона доларів за нелегальне викачування музики з Інтернету. Суд ухвалив стягнути з жіночки на користь звукозаписних компаній по 80 тисяч доларів за кожну з 24х неправомірно скачаних пісень таких груп і виконавців, як "No Doubt", "Linkin Park", Глорія Естефан і Шеріл Кроу.

Адвокат засудженої Джо Сіблі заявив, що його клієнтка була шокована розміром штрафу, зазначивши, що вартість скачаних нею пісень в Інтернеті становить 99 центів. За його словами, жінка має намір подати апеляцію на рішення суду.

Тим часом представник Асоціації звукозаписної індустрії США Кара Дакворт заявила, що її організація "задоволена тим, що журі присяжних погодилося з представленими доказами і визнало відповідальність обвинуваченої". "Ми цінуємо роботу присяжних і те, що вони, як і ми, серйозно сприйняли це", - додала вона.

Можливо, на судовий вердикт вплинув той факт, що ТомасРассет, так би мовити, рецидивістка - 2007 року її вже судили за таким самим звинуваченням, проте тоді штраф на суму 220 тисяч доларів скасували після того, як виявили помилку в роботі присяжних.

Нагадаємо, що в січні цього року Міжнародна федерація фонографічної індустрії опублікувала звіт, згідно з яким 95% музики в Інтернеті стягують нелегально. Це велика проблема для музичних компаній і виконавців, йдеться у звіті, оскільки вони не отримують належних їм гонорарів. Як стверджує федерація, у 2008 році 40 мільярдів файлів незаконно виклали на файлообмінники, при цьому офіційно того ж року були викачані тільки 1,4 мільярда музичних композицій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6392 / 4.06MB / SQL:{query_count}