ЗНО-2021: є новації

Які основні зміни чекають на українців у тестуванні наступного року

Український центр оцінювання якості освіти розповів про основні новації зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Учасники матимуть право скласти тести максимум з 5 навчальних предметів зі списку: українська мова; українська мова і література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська мова; іспанська мова; німецька мова; французька мова.
Обов’язковою для випускників буде державна підсумкова атестація для у формі ЗНО з чотирьох предметів: українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест «Атестаційні завдання»); математика (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет); історія України (субтест «Період ХХ – початок ХХІ століття») або одна з іноземних мов (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет); один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови).
Оцінку за ДПА з математики визначать залежно від рівня, на якому учні вивчали цей навчальний предмет: стандарт чи профільний.
У 2021 році випускники загальної середньої освіти, а також ті, хто планує вступати до вишів, зможуть самостійно вибирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: окремо з української мови чи з української мови та літератури.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3333 / 3.96MB / SQL:{query_count}