На їх відкриття вже чекають

У межах послаблення карантину уряд дозволив відкрити спортзали та басейни з 1 червня. Та ще не у всіх областях

У межах послаблення карантину уряд дозволив відкрити спортзали, фітнес-центри та басейни з 1 червня. Далі рішення про відновлення їхньої роботи мають ухвалити обласні комісії ТЕБ і НС – з огляду на епідеміологічну ситуацію в регіоні.
Міністерство охорони здоров’я опублікувало умови роботи фітнес-центрів та басейнів під час карантину. Відповідну постанову підписав головний санітарний лікар Віктор Ляшко. 
Умови роботи фітнес-центрів, тренажерних залів, дитячих спортивно-юнацьких шкіл та басейнів:
перед початком зміни усім працівникам міряють температуру;
тих, у кого температура вища 37,2 та хто має симптоми ГРВІ, до роботи не допускатимуть;
усі вони мають бути в масках чи респіраторах;
перед входом у зал міряють температуру й усім відвідувачам;
тих, у кого температура вища 37,2 та хто має симптоми ГРВІ, до занять не допускатимуть;
у залах одночасно може перебувати максимум одна людина на 10 кв. м – для індивідуальних занять, та максимум одна людина на 5 кв. м – для групових (у групі має бути максимум 10 людей виключно за попереднім записом);
відвідувачі зможуть користуватися максимум половиною шафок у роздягальнях та душових кабінок (через одну);
на вході до залу облаштовують місце зі спиртовим антисептиком; у самому залі розміщують додаткові місця для обробки рук антисептиком, паперові рушники та урни;
тренажери для кардіо-занять мають розташовуватися на відстані мінімум 2,5 м один від одного; вологе прибирання з дезінфекційними засобами має проводитися не рідше, ніж кожні дві години.
Умови роботи басейнів:
робота басейнів дозволена для індивідуальних занять та спортивних навчально-тренувальних груп від 2 року навчання;
у 50-метрових басейнах може перебувати на одній доріжці максимум 4 людей – для індивідуальних занять, і максимум 6 – для тренувальних груп;
у 25-метрових басейнах: максимум двоє на одній доріжці – для індивідуальних занять, максимум троє – для тренувальних груп.
Забороняють використання багаторазових рушників (крім персональних рушників відвідувачів); поліграфічних матеріалів; функціонування спа-зон, масажних салонів, фітнес-барів, кулерів з водою, дитячих кімнат; проведення групових занять, які передбачають безпосередній фізичний контакт та для дітей віком до 12 років; одночасне використання багатофункціональних тренажерів кількома відвідувачами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.1633 / 4.07MB / SQL:{query_count}