Як спортовці виходитимуть з карантину

У Мінмолодьспорту роз’яснили деталі щодо послаблення карантинних обмежень

Як повідомляють у Міністерстві молоді та спорту на сьогодні дозволено брати участь у навчально-тренувальному процесі на спортивних об’єктах членам національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменам командним ігрових видів спорту професійних спортивних клубів.
Уже з 22 травня дозволено проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб, а заходи в яких беруть участь понад 50 осіб проводяться за погодження Міністерства охорони здоров‘я.
З 1 червня відновиться робота закладів фізичної культури і спорту (ДЮСШ, ШВСМ, ЦОПи, училища), спортивних клубів та фітнес-центрів, крім групових занять більше 10 осіб.
Однак проведення спортивних заходів можливе в регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів на підставі рішення комісії ТЕБ та НС.
Обов’язковим є забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, дотримання інших санітарних та протиепідемічних норм.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.0453 / 4.05MB / SQL:{query_count}