ЗНО-2020: чи буде і коли?

У МОН розповіли про особливості проведення Зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році

У зв’язку з продовженням карантину в Міністерстві освіти і науки допускають можливість проведення пробного ЗНО у травні або червні. Основна сесія Зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться орієнтовно після 20 червня.
«У будь-якому випадку ми готові провести Зовнішнє незалежне оцінювання. Це залежить від часу, коли буде завершений карантин. Закінчення навчального року для випускників 11-го класу залежатиме від закінчення основної сесії ЗНО. Якщо діти повернуться за парти у травні, пробне ЗНО буде проведене наприкінці травня – на початку червня. Основна сесія ЗНО розпочнеться у 20-их числах червня. Якщо у травні діти за шкільні парти не повернуться і це станеться у червні, ЗНО також спробуємо провести до старту основної сесії», – зазначила під час проведення онлайн-конференції у фейсбуці т.в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.
Водночас, із її слів, Український центр оцінювання якості освіти готує інформаційні матеріали для випускників з елементами відео, аби учасники тестування ознайомилися з процесом проведення ЗНО. Відповідні матеріали будуть доступні в середині квітня.
Терміни вступної кампанії залежатимуть від термінів карантину.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4015 / 3.96MB / SQL:{query_count}