Молитва за припинення пандемії

25 березня – спільна вселенська молитва з Папою Франциском

Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав закликав єднатися у спільній вселенській молитві з Папою Франциском». 25 березня Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій оголосила днем молитви і посту за Україну. Всі Церкви і релігійні організації України будуть об’єднані у пості і молитві.
«Прошу всіх у духовній єдності пережити цей день. Крім того, 25 березня – це день Благовіщення за григоріанським календарем. Тому у цей день весь християнський світ, на заклик Папи Франциска, буде молитися спільну екуменічну вселенську молитву за припинення пандемії коронавірусу. Прошу у цей час вселенської молитви, перебуваючи у своїх домівках єднатися із Святішим Отцем і з нами, які будуть зібрані у Патріаршому соборі у спільній молитві», – зазначив глава УГКЦ.
У Патріаршому соборі молитва розпочнеться о 13.00 за київським часом (о 12.00 за римським). «Живе телебачення» буде транслювати цю молитву. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або на сторінці «Живого ТБ» у Facebook.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7251 / 4.05MB / SQL:{query_count}