Приходьте і одружуйтесь

У Львові в День закоханих планують одружитися 76 пар

У День святого Валентина в Україні зареєструють майже 1500 пар. Відкритими для українців, які бажають побратися, будуть аж 440 відділів реєстрації актів цивільного стану.
Цього року під час проведення заходу «Кохання поза часом» шлюби реєструватимуть із 08.00 до 00.00. Отже, у Валентинів день всі закохані зможуть подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо він призначений у вищевказаний день.
Зокрема, у Львові в День закоханих планують одружитися 76 пар. Як розповіла «Львівській Пошті» керівниця Центрального відділу державної реєстрації актів цивільного стану Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України у Львові Ірина Олива, крім одруження, у цей день можна буде ще й подати заяву про реєстрацію шлюбу, заручитися чи відсвяткувати шлюбний ювілей.
«14 лютого з восьмої години ранку до опівночі чекаємо закоханих на вулиці Івана Франка, 157. Решта відділень у Львівській області працюватимуть у звичному режимі – з 09.00 до 18.00, – зазначила вона. – Уже відомо, що в цей день зареєструвати шлюб планують 76 пар. Також чекаємо на тих, що лиш планують одружитися і бажають подати заяву, хочуть урочисто відсвяткувати в нас заручини або ж ювілей свого весілля».
Щоби подати заяву про реєстрацію шлюбу, при собі варто мати українські паспорти. Тим, що вже були у шлюбі, знадобиться документ, який засвідчує припинення попереднього шлюбу.
Що стосується цьогорічної акції «Шлюб за один день», то, зі слів Ірини Оливи, наразі таких заяв є лише 11. Проте це можна зробити й упродовж всього нинішнього дня.
Щоправда, одружитися за один день можуть лише особи – громадяни України. Якщо хтось із молодят є іноземцем, доведеться трішки зачекати: один день знадобиться для перевірки міграційною службою легальності його перебування на території України.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7255 / 4.06MB / SQL:{query_count}