Оберіг на весь рік

Стрітенську свічку на підтримку військових можна придбати в Гарнізонному храмі від 25 до 130 гривень

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ, що на вул. Театральна, 11, до світлого празника Стрітення Господа Бога триває благодійний продаж воскових свічок на підтримку проєктів «Фундації святого Миколая».
Придбати свічки можна як у самому Гарнізонному храмі, так і в Студентському храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на вул. Лукаша, 3-а. Окрім цього, стрічки є в Студентському храмі Святого Володимира Великого на вул. Природна, 8-а та у Військовому храмі Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа на вул. Клепарівська, 30-а.
Зокрема, тим, що бажають купити свічку саме в Гарнізонному храмі, варто звернутися в Інформаційний центр (всередині храму, праворуч). Тут пропонують різні свічки за різними цінами. Наприклад, свічечки у вигляді маленьких ангелів чи шопок коштують 25 – 30 грн, різьблені та заквітчані – 45 – 55 грн, більші, у формі яєць – від 80 до 130 грн. Класичні довгі свічки коштують від 30 до 120 грн.
Як вдалося з’ясувати, всі пропоновані свічки виготовили вручну монахи-студити Святоуспенської унівської лаври.
Нагадаємо, що різдвяний цикл свят завершується празником Господнього Стрітення. Його відзначають через сорок днів після Різдва Христового. Як і Різдво, Стрітення належить до дванадцяти найбільших свят церковного року.
Також пам’ятаймо, що свічка – символ світла. Хоч би якою сильною була темрява, коли ми запалимо свічку, вона щезає!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7653 / 4.06MB / SQL:{query_count}