Стати донором для чотирилапих!

Рятівники безпритульних тварин Львова оголосили збір крові для тварин: як допомогти?

фото: ЛКП «Лев»
Після карантину, який закінчився у ЛКП «Лев» 15 січня, організація продовжила свою роботу з вилову безпритульних собак та котів. Отже, за тиждень роботи працівники ЛКП підібрали на вулицях Львова шість травмованих тварин із різними видами ушкоджень: із пухлинами, з зігнилими частинами тіла та просто тих, із яких знущались люди. Ті з них, які перебувають у критичному стані, потребують переливання крові.
«А з лютого ще й починають активізуватись кліщі. Їхній укус найбільш небезпечний для собаки. Ми хочемо до цього підготуватись. Частково закликаємо власників собак допомагати нам. Можливо, деякі з них навіть захочуть допомагати нам на постійній основі», – наголошує Оксана Кошак,  директорка ЛКП «Лев».
Отже, донором може стати вакцинована від сказу та комплексних хвороб собака вагою від 25 кг та віком від 2 до 8 років. Це основні вимоги для подальшої перевірки тварини на можливість донорства. Співрозмовниця додає, що цю перевірку проведе безпосередньо ЛКП «Лев».
«Для господарів, які хочуть, аби їхній улюбленець долучився до порятунку чотирилапих життів, здати кров – це можливість провести безкоштовний огляд свого собаки, дізнатися його групу крові, отримати окремі показники біохімічного і загального аналізу крові, мазка крові на виявлення бабезіозу і мікрофілярій», – зазначає директорка ЛКП.
Завдяки донорській крові вдалось врятувати вже близько 60 собак. Нещодавно термінової допомоги потребував кокер-спанієль Джессі, якого господарі привезли у ветеринарну клініку у важкому стані. Вони помітили, що домашній улюбленець занедужав, тому вирішили звернутися до ветеринара. А вже на наступний день після переливання крові тварина прийшла на повторний огляд на своїх чотирьох.
Сьогодні ЛКП «Лев» утримує близько 25 чотирилапих мешканців. Оксана Кошак наголошує, що більшість із них просто були викинуті напризволяще їхніми господарями.
«Львівська Пошта» закликає небайдужих читачів допомогти тваринам. Докладну інформацію можна знайти на сайті ЛКП «Лев», на їхній сторінці у фейсбуці або за номером телефону: (068) 535-45-45.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7377 / 4.06MB / SQL:{query_count}