Святий нашого часу

У Винниках освятять пам’ятник Папі Іванові Павлу ІІ

Іван Павло ІІ – святий Папа, якого шанували і вважали авторитетом люди різних релігій, Папа, який, ступивши у 2001 році на землю України, став ще ближчим мільйонам українців. Донині тисячі людей згадують ті благословенні дні його візиту. 
Мільйони людей співпереживали йому у хворобі, а в час відходу понтифіка до Отця молилися за нього і визнавали святим ще до офіційного визнання  Церквою, просили про заступництво в різних потребах.
Із проголошенням Івана Павла ІІ спершу блаженним, а відтак святим пошанування його ще більше поширилося серед католиків світу. І в Україні – на землі, яку він благословив у часі свого візиту, до нього з довірою звертаються вірні та просять бути небесним заступником.
Чимало наших храмів вже мають часточку мощей святого Папи Івана Павла ІІ, а невдовзі, у неділю, 27 жовтня, їх передадуть до Санктуарію Матері Божої Винниківської. Цього ж дня освятять  площу і пам’ятник на його честь. Чин освячення звершить Архиєпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький. 
Напередодні, в суботу, будуть виставлені для урочистого вшанування Пресвяті дари, перед якими кожен охочий зможе звернутися до Бога за посередництва Івана Павла ІІ, попросити про зцілення душі та тіла, заступництва на всі дні життя святого Папи та допомоги Пресвятої Богородиці, на честь якої зведений Винниківський санктуарій, де зберігають Винниківську чудотворну ікону Богоматері.
«Те, що нас єднає, більше від того, що нас ділить», – казав великий святий Іван Павло ІІ. Кароль-Юзеф Войтила – перший Папа-слов’янин, приятель молоді цілого світу, відомий своїми численними подорожами, діалогами для примирення та розумною політикою. Це святий нашого часу, який своїм прикладом змінив багатьох та навернув тисячі людей. Його слова можна і потрібно розбирати на цитати й досліджувати його постать. Він навчав, що всі ми рівні та від створення поєднані одним єдиним Богом. Багато людей пересвідчились, що молитва до цього святого має особливу силу. І ми з великою радістю сердечно запрошуємо до нашого храму на святу месу під час якої митрополит Мечислав Мокшицький передасть мощі цього святого, освятить площу та пам’ятник Іванові Павлу ІІ», – кажуть організатори.

Програма святкувань

Субота, 26 жовтня:

9.00 – Свята меса, опісля молебень до святого Івана Павла ІІ.
15.00 – Коронка до милосердя Господнього біля пам’ятника святому Іванові Павлу ІІ.
18.00 – Виставлення Найсвятіших тайн, Вервиця.
18.30 – Свята меса, молебень до Матері Божої.

Неділя, 27 жовтня:

9.30 – Вервиця і молебень до святого Івана Павла ІІ.
10.30 – Зустріч Архиєпископа Мечислава Мокшицького, який прибуде з мощами святого Івана Павла ІІ, опісля урочиста меса, очолювана ним же. Відтак освячення пам’ятника святому Іванові Павлу ІІ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.1076 / 4.07MB / SQL:{query_count}