Провісник української Церкви

До Львова привезуть мощі святого апостола Андрія Первозваного: розклад богослужінь

У неділю, 20 жовтня, до храму Ікони Пресвятої Богородиці «Всецариці» ПЦУ (вул. П. Орлика, 1) привезуть частинку мощей святого апостола Андрія Первозваного. Вони перебуватимуть у храмі впродовж тижня – до 27 жовтня.
«Мощовик має вигляд срібної стопи, у яку вміщені фрагменти мощей святого апостола Андрія. Святий Андрій Первозваний – перший учень, покликаний до апостольського служіння Христу. Саме він є основоположником української Церкви. Його стопи стояли на київських кручах. Він пророкував велику віру на наших землях. І ось із 20 жовтня з 9-ої ранку його мощі будуть виставлені для поклоніння. Божественна літургія розпочнеться о 9.00, об 11.00 буде друга божественна літургія. О 18.00 цього дня відслужать Акафіст Андрію Первозваному. Це реліквії з Греції, де, власне, і зберігаються мощі Андрія Первозваного», – зазначив настоятель храму отець Володимир Бачинський.
Упродовж тижня, коли святиня перебуватиме в храмі, його двері будуть відчинені щодня з 9.00 до 19.00-20.00. Після Львова мощі доправлять до інших парафій.
Святий апостол Андрій Первозваний перший із учнів пішов за покликом Христа, а згодом привів до Нього свого рідного брата – апостола Петра. Походив він із Витсаїди, займався рибальством. Після зішестя Святого Духа на апостолів вирушив із проповіддю Слова Божого у східні країни, пройшов Малу Азію, Фракію, Македонію, дійшов до Дунаю, пройшов узбережжям Чорного моря у Крим і Причорномор’я. Зі слів літописця, Андрій Первозваний піднявся Дніпром до того місця, де сьогодні височіє Київ, благословив кручі, поставив на них хрест і провістив велику славу майбутнього міста, сказавши: «На цих горах засяє благодать Божа!».

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.8650 / 4.06MB / SQL:{query_count}