Шість українських вишів увійшли до світового рейтингу

У списку Львівська Політехніка та Франковий виш

До рейтингу найкращих вишів світу The Times Higher Education World University Rankings – 2020 потрапили шість українських вишів. Це один із найбільших світових рейтингів, який спирається на основні завдання університетів – навчати, досліджувати, обмінюватися знаннями та розвивати міжнародне співробітництво.
Університети ранжують відповідно до 13 показників та розподіляють на групи. Всього до рейтингу 2020 року потрапило близько 1400 навчальних закладів із усього світу.
Заклади вищої освіти України, що потрапили до рейтингу:
– Національний університет “Львівська політехніка”;
– Львівський національний університет ім. І. Франка;
– Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”;
– Сумський державний університет;
– Київський національний університет ім. Т. Шевченка;
– Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.
Найвищу позицію серед українських вишів посіла Львівська політехніка, потрапивши до групи 801-1000. Решта українських вишів опинилися в категоріях 1000+.
Раніше у Times Higher Education було чотири українські виші. Цього року до рейтингу потрапили Сумський державний університет та Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, натомість Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, який входив до рейтингу в 2016 році, вибув.
Лідером рейтингу кілька років поспіль залишається Оксфордський університет. На друге місце піднявся Каліфорнійський технологічний інститут, на третє – Кембридж.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6525 / 4.07MB / SQL:{query_count}