Заради маленьких пацієнтів

На базі Львівської обласної клінічної лікарні планують відкрити Банк грудного молока

фото: пресслужба ЛОДА
У Львові й далі працюють над утіленням проєктів з допомоги передчасно народженим дітям. Львівська обласна клінічна лікарня і благодійний фонд «Немовля» мають достатньо досвіду в реалізації таких проєктів. Зараз спільно із ГО «Вау студіо» розпочинають реалізацію ще одного важливого проєкту на підтримку грудного вигодовування передчасно народжених малюків. Зокрема, планують зйомки фільму, основна мета якого – привернення уваги до добра, допомоги та опіки нашими дітьми і до стосунків між найріднішими в сучасному світі.
«Сьогодні важливо не лише відкрити Банк грудного молока, але й Центр вигодовування передчасно народжених дітей для всієї області. На базі лікарні ми виділили приміщення, яке було в жахливому стані. Хочу подякувати благодійниці Людмилі Согор, яка дала гроші не лише на ремонт, але й привозить своїх майстрів, щоб усе було якісно, не на один рік! Уже зроблена сучасна вентиляція, опалення, каналізація, закуплене холодильне обладнання. Тепер потрібно купити мийну дезінфікувальну машину для безпеки життя дітей. Її вартість – до мільйона гривень. Також треба придбати пастеризатор грудного молока, щоб воно було безпечним і стерильним», – каже завідувачка відділення патології недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні, президент благодійного фонду «Немовля» Ольга Децик.
З її слів, кожен може долучитися до відкриття Банку грудного молока і пожертвувати кошти благодійному фонду «Немовля»! «Благодійний фонд створений при обласній лікарні. Все, що отримуємо, одразу передаємо на баланс лікарні. Украй важливо, щоб люди знали, що такі відділення є і що гроші йдуть на потреби виключно маленьких дітей. За всі роки існування фонду жодна копійка, пожертвувана для немовлят, не пішла на будь-які інші цілі – лише на допомогу дітям!» – наголошує Ольга Децик.
Генеральний директор обласної клінічної лікарні Михайло Гичка підтверджує важливість та необхідність сучасного обладнання для неонатологічного відділення, бо без цього навіть найкращі лікарі та медсестри не зможуть надавати допомогу на найвищому рівні. «Маємо величезний досвід, маємо знання і вміння, працюємо задля наших крихітних пацієнтів, залучаємо позабюджетні кошти, шукаємо нові можливості для порятунку передчасно народжених діточок і готові та відкриті до співпраці», – каже він. – Висловлю сподівання, що нам усе вдасться. Разом із командою молодих та амбітних людей допоможемо нашим найменшим пацієнтам!
До підтримки проєкту долучилася ГО «ВАУ Студіо», яка працює над створенням музичного фільму «В.о. Святого Миколая». Кінострічка покликана звернути увагу на проблематику недоношених дітей та посприяти у відкритті Банку грудного молока.
«Вирішили долучитися до відкриття Банку грудного молока, бо це діткам найбільше потрібно. Частину коштів, виручених від прокату фільму, скеруємо на потреби недоношених дітей. У фільмі будуть відтворені стосунки між батьками і дітьми, здійснення їхніх мрій, матеріальність і нематеріальність подарунків, віри, бо чудо завжди стається завдяки вірі. Презентувати кінострічку плануємо 20 грудня», – каже сценаристка, режисерка і постановниця фільму «В.о. Святого Миколая» Галина Лишак.
Фільм став переможцем Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області та частково фінансується із обласного бюджету, інформує прес-служба Львівської ОДА. 
«На Львівщині третій рік діє конкурс підтримки регіонального кінематографу. Фільм «В.о. Святого Миколая» є одним із проєктів, який  підтримуємо цього року. Загалом це вісім кінострічок на загальну суму 600 тисяч гривень. Дуже тішить, що цей фільм має добру соціальну складову», – додає директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9310 / 4.1MB / SQL:{query_count}