Блаженніший Епіфаній відвідує Львівщину

Глава Православної церкви України зустрівся у Львові зі студентами, помолився у Жовкві, а сьогодні очолює прощу до Заглиної

фото: пресслужба ПЦУ
Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній знову завітав до Львова. Увечері 11 вересня предстоятель у співслужінні запрошених архиєреїв та духовенства звершив акафіст до Пресвятої Богородиці у Святоуспенському храмі селі Жовтанці Кам’янка-Бузького благочиння Львівсько-Сокальської єпархії ПЦУ.
У четвер, 12 вересня, Блаженніший Епіфаній відвідав Нацуніверситет «Львівська Політехніка», а відтак Львівський нацуніверситет ім. І. Франка. Він зустрівся зі студентами та викладачами, ознайомився з навчальним процесом університетів та їхньою історією. Також Блаженніший Епіфаній поклав квіти до пам’ятника Іванові Франку.
 
 фото: пресслужба ЛМР
«Студенти, наша молодь, має перед собою кілька років навчання, щоб завершити формування свого характеру і переконань. Саме тому треба цінувати цей важливий час, аби виховати в собі стійкість та наполегливість у досягненні поставленої мети. Принести користь суспільству зможуть тільки високоморальні та патріотичні фахівці. Ми маємо поводитись відповідально. Пам’ятаймо також свою історію та передаваймо істину наступним поколінням!» – наголосив, звертаючись до молоді, Блаженніший Епіфаній.
Відтак на Янівському цвинтарі він звершив заупокійну літію на могилах львівських православних митрополитів. Надвечір Блаженніший Епіфаній відвідав Жовкву, де в Петро-Павлівському храмі звершив вечірнє богослужіння з читанням акафіста до Пресвятої Богородиці.
А сьогодні, 13 вересня, в присілку Заглина Жовківського району, на місці з’яви Божої Матері, Блаженніший Епіфаній звершить божественну літургію та очолить Всеукраїнську прощу до джерела цілющої води.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2135 / 4.08MB / SQL:{query_count}