Молодь діє!

У неділю, 15 вересня, у Львові відбудеться IV Всеукраїнський молодіжний фестиваль “Вітер На-Дії”

У неділю, 15 вересня, вже учетверте збере активну християнську молодь Всеукраїнський молодіжний фестиваль “Вітер На-Дії”. Дійство відбудеться на території Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету. Організовує фестиваль Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ. Серед гостей, спікерів, музичних груп та учасників у програмі анонсовані представники Православної церкви України, УГКЦ, РКЦ, а також протестантських спільнот. 
Розпочнеться фестиваль Архиєрейською літургією, яку очолить архиєпископ і митрополит Філадельфійський Борис Ґудзяк. Відтак по всій території УКУ та в Стрийському парку розпочнуть роботу інтелектуальний, духовний, мистецький і спортивний майданчики. Музична програма триватиме впродовж усього дня на денній і вечірній сценах. 
Під час фестивалю відбуватимуться різноманітні воркшопи і майстер-класи від Інституту суспільних ініціатив, The Ukraїner, Львівської бізнес-школи УКУ, Асоціації богопосвяченого життя та інших партнерів, які зголосилися до участі у фестивалі. Діятиме дитяча зона, запланували організатори й квести. 
Для комфорту учасників на території фестивалю працюватимуть пункти швидкого харчування. Передбачені особливі місця для сповіді чи духовної розмови. Цього року організатори підготували кілька нововведень. Зокрема, для зручності учасників фестивалю спеціально був створений мобільний додаток, в якому зібрана уся інформація про гостей, спікерів, музикантів, тематичні зустрічі, локації та особливі сюрпризи для учасників фестивалю. Окрім відкритих подій, панельних дискусій, лекцій, молитовних зустрічей, організатори пропонують проєкт “Історії Вітру”, що зібрав 14 історій людей, які досягли успіху у власному бізнесі, громадській діяльності, суспільно-політичному житті, навчанні, долаючи різноманітні труднощі та перешкоди. 
“Наш фестиваль є майданчиком зустрічі з Богом та іншими людьми, а також простором натхнення. Кожен учасник принесе в цей простір історії своїх успіхів та невдач, які допомогли чогось навчитися”, – каже голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, керівник оргкомітету отець Ростислав Пендюк, повідомляє CREDO. 
Докладна програма уміщена на сайті фестивалю.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.1886 / 4.08MB / SQL:{query_count}